Latvia

Informācija, kas ievietota latviešu valodā ir paredzēta tikai Latvijas iedzīvotājiem. Visas pārējās lapas, kas ir saistītas šajā navigācijā ir globāla satura, tāpēc var nebūt saskaņā ar Latvijas tiesību aktu prasībām.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem mūsdienās ir veselības uzlabošana. AstraZeneca, kā pasaules biofarmācijas uzņēmums, ar izpētes, atklājumu un komerciālo pieredzi inovatīvu zāļu izplatīšanā veic būtisku ieguldījumu veselības aprūpes jomā, tostarp sirds un asinsvadu / metabolās slimībās, vēža un elpošanas ceļu, iekaisuma un autoimūno slimību ārstēšanā.

1999. gada 6. aprīlī uz vienlīdzīgiem noteikumiem apvienojās divas lielas zāļu ražotājfirmas - Astra (Zviedrija) un Zeneca (Lielbritānija).

Kopš 1999. gada 1. jūnija jaunā organizācija darbojas pasaulē kā vienots uzņēmums ar jaunu identitāti - AstraZeneca. AstraZeneca Latvijā pastāv jau kopš 1997. gada, kad Latvijā pārstāvniecību atver Astra AB.

Kompānijas plašais produktu portfelis ietver pasaulē nozīmīgas zāles šādās terapijas grupās – onkoloģija (prostatas, krūts dziedzera vēzis), kardioloģija (koronārā sirds slimība, hiperlipidēmija, sirds mazspēja, hipertensija), anestēzija, kuņģa-zarnu trakta slimības (ezofagīts, kuņģa čūla, gastroezofagāla atviļņa slimība, Helicobacter pylori izskaušana), psihiatrija (šizofrēnija), alergoloģija, pulmonoloģija (astma un hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS)).

2013. gads kļuvis nozīmīgs AstraZeneca vēsturē ar darba uzsākšanu jaunā terapijas jomā- endokrinoloģijā, pievienojot savam jau tā plašajam produktu portfelim vairākas jaunas zāļu grupas 2. tipa cukura diabēta ārstēšanai. Šādā veidā AstraZeneca ir kļuvusi par kompāniju, kura piedāvā ārstiem un pacientiem visdaudzveidīgāko produktu klāstu 2. tipa cukura diabēta ārstēšanai.

Ziņošana par blakusparādībām

Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, vai medmāsu.

Tas attiecas arī uz iespējamajām blakusparādībām, kas nav minētas zāļu lietošanas instrukcijā.

Jūs varat ziņot par blakusparādībām: PatientSafety.AZNordicBaltic@astrazeneca.com, kā arī tieši Zāļu valsts aģentūrai, Jersikas ielā 15, Rīgā, LV 1003. Tālr: +371 67078400; Fakss: +371 67078428. Tīmekļa vietne: www.zva.gov.lv

Ziņojot par blakusparādībām, Jūs varat palīdzēt nodrošināt daudz plašāku informāciju par zāļu drošumu.

Atklātības kodekss

Šajā lapā 2016.gada 30.jūnijā AstraZeneca Latvija publicēs datus par veselības aprūpes speciālistiem, iestādēm un organizācijām sniegto atbalstu 2015.gadā.

 

980.006,011_05/16_LV

Latvija

SIA AstraZeneca Latvija
Skanstes iela 54, Rīga
LV-1013, Latvija
Tālrunis: +371 67377100
Fakss:+371 67377004
latvia@astrazeneca.com

Saistītās saites

Veselības aprūpes speciālistiem un pacientiem

www.turbuhaler.lv
www.astma.lv
www.sirdsslimibas.lv
www.cukuradiabets.lv
www.infarkts.lv

Šī vietne pēdējo reizi ir atjaunota 23.05.2016