Lietuva


Sveiki, AstraZeneca Lietuva svetainės lankytojai!

Lietuviškai pateikta informacija yra skirta tik Lietuvos Respublikos gyventojams. Visose kitose, šiame internetiniame puslapyje esančiose nuorodose pateikiama tarptautinio turinio informacija, kuri gali neatitikti Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimų.

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais pasaulis susiduria šiandien – užtikrinti geresnę žmonių sveikatą. Ypač didelis indėlis šioje srityje tenka pasauliniu mastu veikiančiai ir į naujoves orientuotai  biofarmacijos kompanijai  „AstraZeneca“, kuri nenuilstamai ieško, atranda, sukuria, pagamina ir pateikia rinkai šešioms sveikatos priežiūros sritims – vėžio, širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, skrandžio ir žarnyno ligų, infekcinių, neurologinių susirgimų, kvėpavimo takų ligų ir uždegiminių ligų gydymui – skirtus vaistus.

UAB „AstraZeneca Lietuva“ yra vienos pirmaujančių ir visame pasaulyje veikiančios kompanijos „AstraZeneca“ rinkodaros padalinys mūsų šalyje. Kompanija „AstraZeneca“ sėkmingai kuria vaistus ir efektyviai bei moderniai gydo kvėpavimo takų, kardiologijos, onkologijos, infekcinių bei centrinės nervų sistemos ligas. Savo veiklą Lietuvoje „AstraZeneca“ pradėjo 1999 m. birželį. Kompanija teikia informaciją apie „AstraZeneca“ produktus ir rūpinasi naujų produktų įdiegimu mūsų šalyje.

Pagrindiniai kontaktai

UAB „AstraZeneca Lietuva“
Spaudos g. 6-1, LT-05132,
Vilnius, Lietuva
Tel:+370 52660550
Fax:+370 52660555

astrazeneca.lithuania@astrazeneca.com
http://www.astrazeneca.lt/Pagrindinės terapinės sritysInformacija apie paramą


2018 UAB AstraZeneca Lietuva rėmė šias pacientų organizacijas:

Kauno apskrities moterų sveikatos draugija „Alma“ – 500 Eur

Pagalba onkologinimas ligoniams asociacija POLA – 2000 Eur

Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubas – 300 Eur
Atskleidimo kodeksas

Kompanija AstraZeneca yra į mokslą orientuota bendrovė, kurianti inovatyvius receptinius vaistus ir remianti nuolatinį medicininį švietimą bei mokslines studijas. Skaidrumo ataskaita - galimybė AZ įrodyti savo įsipareigojimą laikytis vertybių ir principų, kuriuos įtvirtina EFPIA Atskleidimo kodeksas ir kiti skaidrumo reikalavimai Europoje. Bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais (SPS) bei sveikatos priežiūros organizacijomis (SPO) reglamentuoja AZ Etiško bendradarbiavimo politika, kuri pabrėžia, kad AZ netoleruoja jokių vertingų daiktų teikimo ar gavimo, kurie yra arba gali būti vertinami kaip darantys netinkamą įtaką.

Šiame puslapyje yra pateikiama detali ataskaita apie SPS/SPO perleistas vertes 2016 metais. Rekomenduojame iš pradžių perskaityti metodologinį pranešimą, kuris taip pat yra šiame puslapyje.

Šio dokumento tikslas yra paaiškinti AZ požiūrį į atskleidimą, pateikti pagrindines sąvokas ir jų apibrėžimus, atskleidžiamos veiklos apimtį ir duomenų apdorojimo bei atskleidimo proceso pagrindinius elementus.
Karjeros galimybės AstraZeneca


AstraZeneca siūlo plačias karjeros galimybes tarptautinėje aplinkoje. Jei norite sužinoti daugiau apie laisvas darbo vietas, spauskite čia.
Pranešimas apie nepageidaujamą reiškinį

Jei norite pranešti apie nepageidaujamą reakciją į vaistą, skambinkite šiais telefonų numeriais:

  • Telefonais darbo valandomis:+370 52644566;
  • Telefonais nedarbo valandomis: +370 5266 0550, +370 699 95440,+370 685 06990;
  • Faksu: +370 5266 0555;

Arba rašykite elektroniniu paštu: PatientSafety.AZNordicBaltic@astrazeneca.com


LT-0517-06-2019, paskutinį kartą atnaujinta: 28.06.2019