Informacija apie COVID-19


Sveiki, AstraZeneca Lietuva svetainės lankytojai!

Lietuviškai pateikta informacija yra skirta tik Lietuvos Respublikos gyventojams. Visose kitose, šiame internetiniame puslapyje esančiose nuorodose pateikiama tarptautinio turinio informacija, kuri gali neatitikti Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimų.

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais pasaulis susiduria šiandien – užtikrinti geresnę žmonių sveikatą. Ypač didelis indėlis šioje srityje tenka pasauliniu mastu veikiančiai ir į naujoves orientuotai  biofarmacijos kompanijai  „AstraZeneca“, kuri nenuilstamai ieško, atranda, sukuria, pagamina ir pateikia rinkai šešioms sveikatos priežiūros sritims – vėžio, širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, skrandžio ir žarnyno ligų, infekcinių, neurologinių susirgimų, kvėpavimo takų ligų ir uždegiminių ligų gydymui – skirtus vaistus.

UAB „AstraZeneca Lietuva“ yra vienos pirmaujančių ir visame pasaulyje veikiančios kompanijos „AstraZeneca“ rinkodaros padalinys mūsų šalyje. Kompanija „AstraZeneca“ sėkmingai kuria vaistus ir efektyviai bei moderniai gydo kvėpavimo takų, kardiologijos, onkologijos, infekcinių bei centrinės nervų sistemos ligas. Savo veiklą Lietuvoje „AstraZeneca“ pradėjo 1999 m. birželį. Kompanija teikia informaciją apie „AstraZeneca“ produktus ir rūpinasi naujų produktų įdiegimu mūsų šalyje.

Oficialią AstraZeneca poziciją dėl Rusijos-Ukrainos karo rasite mūsų korporacijos tinklalapyje.

Informacija Sveikatos priežiūros specialistams ES šalyse, turintiems pacientų iš Ukrainos, kurie yra palikę šalį ne savo noru dėl Rusijos karinės invazijos.


„AstraZeneca Lietuva“ prisijungė prie „Baltosios bangos“ iniciatyvos. Tikime, kad pagarba ir skaidrumas yra tvaraus verslo pagrindas. Prisijungimas prie šios iniciatyvos – tai dar vienas žingsnis, įtvirtinantis mūsų įsipareigojimą visuomenei kiekvieną dieną savo veikloje vadovautis aukščiausiais etikos ir sąžiningumo standartais bei prisidėti prie atsakingos verslo kultūros kūrimo.

Daugiau informacijos https://baltojibanga.lt/

Pagrindiniai kontaktai

UAB „AstraZeneca Lietuva“
Spaudos g. 6-1, LT-05132,
Vilnius, Lietuva
Tel:+370 52660550

astrazeneca.lithuania@astrazeneca.com
http://www.astrazeneca.lt/


Naujienos

26.11.2020

Naujausią informaciją apie „AstraZeneca“ sukurtą vakciną galite rasti anglų kalba adresu AstraZeneca.com sekdami šia nuoroda https://know.az/2UPCjxd

Dažnai užduodamus klausimus rasite čia https://know.az/2IW3nrY

„AstraZeneca“ bendradarbiauja su Oksfordo universitetu dėl galimos COVID-19 vakcinos sukūrimo

2020 m. balandžio mėn. pabaigoje „AstraZeneca“ paskelbė apie savo ketinimą bendradarbiauti su Oksfordo universitetu dėl galimos COVID-19 vakcinos. Šis susitarimas jau yra galutinai patvirtintas ir klinikiniai bandymai dėl galimos vakcinos jau yra vykdomi. Pradžioje, šių klinikinių tyrimų metu, vakcinos saugumas ir veiksmingumas buvo tiriamas sveikiems 18 iki 55 metų amžiaus savanoriams. Tuo pačiu metu „AstraZeneca“ siekia pagerinti vakcinos gamybos pajėgumus.

“AstraZeneca” gavo daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių paramą iš Jungtinių Amerikos Valstijų Biomedicinos pažangiųjų tyrimų ir plėtros tarnybos (BARDA).

Taip pat, bendrovė bendradarbiauja su tokiomis tarptautinėmis organizacijomis kaip Pasirengimo epidemijoms inovacijų koalicija (CEPI), „Gavi“ Vakcinų Aljansas ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).

Daugiau informacijos rasite ČIAPagrindinės terapinės sritys


Informacija apie COVID-19

„AstraZeneca“ vadovaudamasi savo vertybėmis – lyderyste moksle, rūpesčiu pacientais, teisingų sprendimų pasirinkimu, aktyviai reaguoja į COVID-19 protrūkį. Mūsų prioritetai yra užtikrinti nuolatinį vaistų tiekimą pacientams ir saugoti visų mūsų darbuotojų ir bendruomenių sveikatą bei gerovę.

Daugiau informacijos apie tai, ką mes darome, galite rasti AstraZeneca tinklalapyje www.astrazeneca.com


Informacija apie paramą
Atskleidimo kodeksas

Kompanija AstraZeneca yra į mokslą orientuota bendrovė, kurianti inovatyvius receptinius vaistus ir remianti nuolatinį medicininį švietimą bei mokslines studijas. Skaidrumo ataskaita - galimybė AZ įrodyti savo įsipareigojimą laikytis vertybių ir principų, kuriuos įtvirtina EFPIA Atskleidimo kodeksas ir kiti skaidrumo reikalavimai Europoje. Bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais (SPS) bei sveikatos priežiūros organizacijomis (SPO) reglamentuoja AZ Etiško bendradarbiavimo politika, kuri pabrėžia, kad AZ netoleruoja jokių vertingų daiktų teikimo ar gavimo, kurie yra arba gali būti vertinami kaip darantys netinkamą įtaką.

Šiame puslapyje yra pateikiama detali ataskaita apie SPS/SPO perleistas vertes 2019 metais. Rekomenduojame iš pradžių perskaityti metodologinį pranešimą, kuris taip pat yra šiame puslapyje.
Karjeros galimybės AstraZeneca


AstraZeneca siūlo plačias karjeros galimybes tarptautinėje aplinkoje. Jei norite sužinoti daugiau apie laisvas darbo vietas, spauskite čia.
Pranešimas apie nepageidaujamą reiškinį

Jei norite pranešti apie nepageidaujamą reakciją į vaistą, užpildykite formą www.contactazmedical.astrazeneca.com arba praneškite Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai: Tel: 8 800 73568, faksu: 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt ar kitu būdu, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt


LT-1320-03-22-AZ, paskutinį kartą atnaujinta: 30.03.2022