Україна


Вітаємо у АстраЗенека Україна

Поліпшення стану здоров’я є одним з найскладніших завдань сьогодення в світі.

АстраЗенека, як глобальна біофармацевтична компанія робить вагомий внесок у вирішення цієї задачі шляхом дослідження, розвитку та реалізації інноваційних лікарських засобів для важливих областей охорони здоров’я, включаючи серцево-судинні захворювання/захворювання обміну речовин, рак та респіраторні захворювання, запалення та аутоімунні захворювання.

АстраЗенека присутня в Україні з 2001 року. Сьогодні АстраЗенека Україна – це 150 працівників, 20 існуючих брендів та декілька інноваційних продуктів, що готуються до виходу на ринок.

В Україні діє успішна соціальна програма – «ТерапіяПЛЮС». Картка «ТерапіяПЛЮС» дозволяє зробити ефективне лікування високоякісними препаратами більш доступним для пацієнтів. «ТерапіяПЛЮС» – це також важлива освітня ініціатива, що має на меті підвищення обізнаності пацієнтів про захворювання та сучасні методи лікування, спрямована привернути увагу до важливості дотримання терапії, призначеної лікарем. Програма стартувала у квітні 2012 року, і вже налічує 75 000 пацієнтів.

АстраЗенека Україна має 5 сильних сторін, що роблять нас унікальними та привабливими на українському ринку: це Розвиток, Соціальна Відповідальність, Система Винагороди, Баланс «Робота-Приватне Життя» та Програми Коучингу.

Команда АстраЗенека Україна розвиває бізнес завдяки своїй сміливості, креативності та злагодженості дій, демонструючи при цьому високий рівень лідерства та інноваційності.

Контакти

ТОВ «АстраЗенека Україна»вул. М.Пимоненка, 13, корпус 1А
Київ, Україна
04050
Т:+38 (044) 391 52 82
Ф: +38 (044) 391 52 81

Ukraine@astrazeneca.com

Інші сайти

Для пацієнтів: Соціальна програма «ТерапіяПЛЮС» www.terapiaplus.comНаші глобальні терапевтичні областіНаші препарати


Лікарські засоби
Працювати в АстраЗенека


Ви зацікавлені приєднатися до команди АстраЗенека Україна?

Надсилайте ваше резюме за адресою ukraine.hr@astrazeneca.com; у темі повідомлення вкажіть посаду, яка Вас цікавить. Детальну інформацію про відкриті вакансії Ви можете отримати у відділі з підбору персоналу.Повідомлення про побічну реакцію, відсутність ефективності або іншу інформацію, пов’язану з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів компанії АстраЗенека

Якщо у Вас, у Вашого пацієнта, родича був випадок виникнення побічної реакції чи відсутності ефективності, або іншої інформації, пов’язаної з безпекою та ефективністю застосування будь-якого з продуктів компанії АстраЗенека, будь ласка, повідомте про це в компанію АстраЗенека зручним для Вас способом:

за телефоном: +38 (044)391 52 82 (запросити відповідального за фармаконагляд)

на електронну адресу: PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com

через веб-сервіс (перейти за посиланням та знайти прапор України):https://aereporting.astrazeneca.com/home.html

Звертаємо Вашу увагу на наступні положення з обробки персональних даних у зв’язку з Вашим повідомленням:

Вказуючи у повідомленні Ваші персональні дані (ім’я, контактні дані тощо), Ви підтверджуєте Вашу згоду на обробку таких даних компанією АстраЗенека для цілей розгляду Вашого повідомлення про побічну реакцію, відсутність ефективності або іншу інформацію, пов’язану з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів компанії АстраЗенека.