Україна

Поліпшення стану здоров’я є одним з найскладніших завдань сьогодення в світі. АстраЗенека, як глобальна біофармацевтична компанія робить вагомий внесок у вирішення цієї задачі шляхом дослідження, розвитку та реалізації інноваційних лікарських засобів для важливих областей охорони здоров’я, включаючи серцево-судинні захворювання/захворювання обміну речовин, рак та респіраторні захворювання, запалення та аутоімунні захворювання.

АстраЗенека присутня в Україні з 2001 року. Сьогодні АстраЗенека Україна – це 150 працівників, 20 існуючих брендів та декілька інноваційних продуктів, що готуються до виходу на ринок.

В Україні діє успішна соціальна програма – «ТерапіяПЛЮС». Картка «ТерапіяПЛЮС» дозволяє зробити ефективне лікування високоякісними препаратами більш доступним для пацієнтів. «ТерапіяПЛЮС» – це також важлива освітня ініціатива, що має на меті підвищення обізнаності пацієнтів про захворювання та сучасні методи лікування, спрямована привернути увагу до важливості дотримання терапії, призначеної лікарем. Програма стартувала у квітні 2012 року, і вже налічує 49 000 пацієнтів.

АстраЗенека Україна має 5 сильних сторін, що роблять нас унікальними та привабливими на українському ринку: це Розвиток, Соціальна Відповідальність, Система Винагороди, Баланс «Робота-Приватне Життя» та Програми Коучингу.

Команда АстраЗенека Україна розвиває бізнес завдяки своїй сміливості, креативності та злагодженості дій, демонструючи при цьому високий рівень лідерства та інноваційності.

Кодекс поведінки (PDF 487kb)

Лікарські засоби

Повідомлення про побічні реакції або відсутність ефекту/ефективності

Повідомлення про побічні реакції і/або відсутність ефекту/ефективності при використанні лікарського засобу компанії АстраЗенека:

Якщо у Вас, у Вашого пацієнта, родича був випадок виникнення побічної реакції чи випадок відсутності ефекту/ефективності на будь-який з продуктів компанії АстраЗенека, будь ласка, повідомте про це в компанію АстраЗенека за телефоном:

+38 (044)391 52 82 (запросити відповідального за фармаконагляд)
або ел. поштою: PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com

Ви зацікавлені приєднатися до команди АстраЗенека?

З актуальними міжнародними вакансіями в компанії ви можете ознайомитись на сайті https://careers.astrazeneca.com і в розділі АстраЗенека Украина  

Інші сайти

Для пацієнтів: Соціальна програма «ТерапіяПЛЮС» www.terapiaplus.com

Kiev

ТОВ «АстраЗенека Україна»вул. М.Пимоненка, 13, корпус 1А
Київ, Україна
04050

Т:+38 (044) 391 52 82
Ф: +38 (044) 391 52 81

Ukraine@astrazeneca.com